ENG RUS BG
image image image image image image image

 


П Р О Г Р А М А





Международен фестивал „Корабът на изкуствата”

Поморие 2017


23.06 петък            17.30ч. – ШЕСТВИЕ –СБОРЕН ПУНКТ- ОББ- ПОМОРИЕ
	                         18.00ч. – ОФИЦИАЛНО ОТКРИВАНЕ – НЧ „ПРОСВЕТА- 1888”
	                           
24.06 събота

10.00ч. – ПЛЕНЕР  ХУДОЖНИЦИ – ПРЕД  ХРАМ „РОЖДЕСТВО НА ПРЕСВЕТА БОГОРОДИЦА” 

НЧ”ПРОСВЕТА- 1888” – ПИАНО
                                    
                                8.00ч.- 9.00ч. - АКУСТИЧНА РЕПЕТИЦИЯ – I. ВЪЗР. ГРУПА - ПИАНО
                                9.00ч. – 12.30ч. -  КОНКУРС- I. И III. ВЪЗР. ГРУПА – ПИАНО 
	                      12.30ч.- 13.00ч. – ТЕХНИЧЕСКА РЕПЕТИЦИЯ КЛАСИЧЕСКИ  БАЛЕТ
	                      13.00ч.-14.45ч. - КОНКУРСНА ПРОГРАМА КЛАСИЧЕСКИ  БАЛЕТ 
                              14.45ч.-15.15ч. - ТЕХНИЧЕСКА РЕПЕТИЦИЯ СЪВРЕМЕННИ ТАНЦИ
                              15.15ч.- 17.00ч. – КОНКУРСНА ПРОГРАМА СЪВРЕМЕННИ ТАНЦИ
                              17.00ч.-17.30ч. - ТЕХНИЧЕСКА РЕПЕТИЦИЯ ХАРАКТЕРНИ ТАНЦИ
                              17.30ч.-18.15ч. - КОНКУРСНА ПРОГРАМА ХАРАКТЕРНИ ТАНЦИ
                              18.15ч.-18.45ч.- ТЕХНИЧЕСКА РЕПЕТИЦИЯ НАРОДНИ ТАНЦИ
                              18.45ч. -  НАРОДНИ ТАНЦИ

	                          
ГХГ”ДЕЧКО СТОЕВ” – КЛАСИЧЕСКИ ИНСТРУМЕНТИ;  НАРОДНО ПЕЕНЕ
                                   
                                   9.00ч.-9.30ч. -  АКУСТИЧНА РЕПЕТИЦИЯ- КЛАСИЧЕСКИ ИНСТРУМЕНТИ
                                   9.30ч. – КОНКУРС  КЛАСИЧЕСКИ ИНСТРУМЕНТИ И ХОРОВЕ 
                                  12.00ч.- 12.30ч.- АКУСТИЧНА РЕПЕТИЦИЯ– НАРОДНО ПЕЕНЕ И АНСАМБЛИ
                                  12.30ч.- 17.00ч. – КОНКУРС НАРОДНО ПЕЕНЕ 
                                   
24.06 събота
ОТКРИТА СЦЕНА „ОМАРА” - ЕСТРАДА 
                                                         
                                  13.00ч.-13.30ч.- АКУСТИЧНА РЕПЕТИЦИЯ  II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
                                  13.30ч.-17.00ч.- II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – КОНКУРСНА ПРОГРАМА
                                  17.00ч.- 17.30ч.-  АКУСТИЧНА РЕПЕТИЦИЯ III ВЪЗР. ГРУПА
                                  17.30ч.- 20.00ч.  -КОНКУРС III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
                                  20.30ч.- КОНЦЕРТ – СОФИЯ – УЧЕНИЦИ НА ЙОРДАН ВЛАДЕВ
  
                                 
25.06 неделя
ОТКРИТА СЦЕНА „ОМАРА” - ЕСТРАДА
                                  
                                  8.00ч.-  9.00ч.-   АКУСТИЧНА РЕПЕТИЦИЯ I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
                                  9.00ч.- 11.00 ч.– КОНКУРС- I ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
                                   
НЧ”ПРОСВЕТА- 1888” – ПИАНО
                                  
                                  9.00ч.- 11.00ч. АКУСТИЧНА РЕПЕТИЦИЯ – ПИАНО – II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
                                 11.00ч.- 13.00ч. – КОНКУРС - ПИАНО – II ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
                                 
17.00ч. – ГАЛА КОНЦЕРТ И НАГРАЖДАВАНЕ


 
   Организатори на фестивала:
   Община Поморие и
   Общински детски комплекс - Поморие
   под патронажа на  Кмета на Община Поморие

HTML hit counter - Quick-counter.net

БЪЛГАРИЯ
гр.ПОМОРИЕ
ул. "Цар Асен" 2
Международен фестивал "Корабът на изкуствата"
тел.+359899923020 / +359882420124
email:artship@abv.bg

© 2014 Община Поморие
Общински детски комплекс - Поморие
Всички права запазени

facebook   google+